ЗДО №42 "Золотий півник" Покровської міської ради Донецької області

Про нас

Дитячий садок, рідний дитячий садок… Що можна про нього сказати? Що означаєце слово для зовсім маленьких, безпорадних і несамостійних? Для  малюків – це друга домівка, затишна, тепла й весела,  диво­виж­ний світ, де оселилося без­турботне дитинство.   Щоранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись в один бурхливий потік, прямують  діти в заклад  дошкільної освіти «Золотий півник».

Тут панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе! Дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися…

Колектив робить  усе, щоб заклад був ним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Кожний віддає частинку свого серця дітям, дарує  їм радість пізнання навколишного світу, материнську турботу, ласку і любов.

Завзяті, творчі, вихователі садочку запалюють іскорки таланту і в своїх  вихованців.

Наш  дитсадок, який нині налічує 6 груп, які відвідують 157 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, казко­вими майданчиками, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Працівники  ЗДО постійно і з любов’ю дбають про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Півник –          це символ світанку,      пробудження, активності, пильності

Колосся –        це символ добробуту, достатку, домашнього затишку

Глобус –           пізнаємо всесвіт

Комп’ютер –    використовуємо сучасні технології

Світлофор –     дбаємо про безпеку життєдіяльності

Фарби –           вводимо в світ прекрасного

Пірамідка –      начаємо гратись

Кубики –          вивчаємо англійську мову

Квіти та книга – дбаємо про довкілля

М’яч –             фізкультура

Паляниця –      українознавство

Музичний ключ – музика та театр

Книга –           бажання пізнавати нове

Гімн

Сл.та муз. І.М.Міщенко

музичний керівник

Коли приходиш в дитсадок

То хто там є, окрім діток?

Там вихователька твоя

Запам´ятай її ім´я!

Вона з тобою кожну мить,

Ти не умієш щось? Навчить!

І ось уже твоя рука

Сама малює колобка.

Приспів:

«Півник», «ПІвник»

Так звемо наш дитсадок!

Найсвітліший, найдобріший

Зустрічає діточок!

Навчишся ґудзик застібати,

Мішечок із піском метати,

Зарядку зробиш і масаж,

Змалюєш натюрморт, пейзаж.

Розкажеш гарно вірш на свято

І знатимеш всього багато,

Бо у садку — не те, що вдома

Тут ми працюємо невтомно!